17 maja 2024    |    Imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon
17 maja 2024
    Imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

informacje kołobrzeg, mikołajki, rózga, młodzi, demokraciPo raz dziewiąty Młodzi Demokraci przyznali Mikołajki w kategoriach: działalność społeczna, kultura, polityka, oraz rózgę w kategorii polityka.

W kategorii sport, Mikołajka otrzymała Adrianna Proć. W kategorii działalność społeczna, Mikołajka otrzymał Marcin Racinowski. W kategorii kultura, Mikołajka otrzymał Vigor Styl Dance Studio. Super Mikołajka w kategorii działalność społeczna otrzymała Krystyna Mierkieiwcz. A co z Mikołajkiem w kategorii polityka? - Mieliśmy ogromny problem z wyborem odpowiedniej osoby do tej nagrody i w tym roku nikt z rąk Młodych Demokratów Mikołajka w kategorii polityka nie otrzymał - tłumaczy Ziemowit Czerski z Młodych Demokratów.

Za to Młodzi Demokraci nie mieli problemu z przyznaniem rózgi 2012. To wybitne wyróżnienie trafił do radnej opozycyjnej Doroty Oyedemi. Widać, Młodzi Demokraci pilnie czytają portal "Miastokolobrzeg.pl", bowiem zasługi radnej zaczerpnęli właśnie od nas. Organizatorzy opisali powód nagrody dla radnej Oyedemi tak: "Za nieudolną walką „ze smrodem” i zarzucaniu zastępcy prezydenta ds. gospodarczych Andrzejowi Olichwirukowi kłamstwa. Prezydent pokazał do wiadomości publicznej pismo Rady Technicznej ds. Gospodarki Odpadami przy prezydencie miasta, z którego jasno wynika, że pod wskazaną lokalizacją zgodziła się również radna". Od redakcji dodamy, że potem radna ze swojego stanowiska się wycofała na piśmie, ale fakt jest faktem. Po publicznym zarzucie kłamstwa pod adresem Andrzej Olichwiruka niesmak pozostał. Na pocieszenie jest rózga.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, mikołajki, rózga, młodzi, demokraci