Few Clouds

14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Kotwica informuje o licencji na grę w 1 lidze

W niedzielę, Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Hutnikiem Kraków. To spotkanie o awans do 1 ligi. Jak już was informowaliśmy, bilety na ten mecz zostały wyprzedane. Tymczasem powracamy do tematu licencji na grę w Fortuna 1 Lidze. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN nie przyznała w pierwszym podejściu licencji na grę na tym poziomie rozgrywek. Klub jednak informował, że sprawa jest otwarta. Teraz, także po prasowych informacjach, MKP Kotwica na swojej stronie poinformowała, że licencja będzie: "Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencję Kotwicy Kołobrzeg na grę w Fortuna I lidze w sezonie 2023/24. Licencja została przyznana z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym. Nadzór finansowy jest związany z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej. Nadzór infrastrukturalny dotyczy konieczności instalacji systemu podgrzewania murawy".