Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica informuje o licencji na grę w 1 lidze

W niedzielę, Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Hutnikiem Kraków. To spotkanie o awans do 1 ligi. Jak już was informowaliśmy, bilety na ten mecz zostały wyprzedane. Tymczasem powracamy do tematu licencji na grę w Fortuna 1 Lidze. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN nie przyznała w pierwszym podejściu licencji na grę na tym poziomie rozgrywek. Klub jednak informował, że sprawa jest otwarta. Teraz, także po prasowych informacjach, MKP Kotwica na swojej stronie poinformowała, że licencja będzie: "Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencję Kotwicy Kołobrzeg na grę w Fortuna I lidze w sezonie 2023/24. Licencja została przyznana z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym. Nadzór finansowy jest związany z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej. Nadzór infrastrukturalny dotyczy konieczności instalacji systemu podgrzewania murawy".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama