Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 czerwca 2024    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
22 czerwca 2024    
    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Straciła prawie 100 tysięcy złotych

Starsza kobieta zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, informując o zniknięciu pieniędzy z jej konta bankowego. Ustalono, że na jej rachunku dokonywano nieautoryzowanych przelewów. Przelana na inne konto kwota wyniosła dokładnie 97 tysięcy złotych.

Kobieta opowiedziała, że skontaktowała się z nią osoba podająca się za doradcę finansowego. Mężczyzna namówił seniorkę do zainstalowania aplikacji AnyDesk, twierdząc, że jest to niezbędne do pomnożenia zysków. Zgłaszająca zastosowała się do jego instrukcji, co pozwoliło przestępcom uzyskać dostęp do jej aplikacji bankowej i przelać pieniądze na swoje konta.

Niestety, nie jest pewne, czy kobieta odzyska swoje oszczędności.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama