Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Stan ulicy Kresowej się pogarsza

Źle wykonany remont w 2005 roku ulicy Kresowej odczuwalny jest do tej pory. Kosztował on wtedy 3 mln złotych. Droga sukcesywnie się obniża. W tej chwili wygląda bardziej jak tor przeszkód do testowania nowych pojazdów niż ulica dojazdowa do dużego osiedla. Przez ostatnie lata zmniejszono tam dopuszczalny tonaż wjeżdżających pojazdów, pilnuje tego nadal fotopułapka zamontowana przez straż miejską. Na bieżąco wykonywane są drobne naprawy nawierzchni, ale nie ukrywajmy jest coraz gorzej.

Zapytaliśmy w urzędzie  to co dzieje się w sprawie tej ulicy. Odpowiedź uzyskaliśmy od rzecznika prasowego prezydenta Michała Kujaczyńskiego: Potrzebna jest jeszcze decyzja środowiskowa i trwa opracowywanie operatu środowiskowego. Wnioski trzeba będzie nanieść na projekt który jest już prawie gotowy. Powinniśmy mieć komplet dokumentów do końca kwietnia i wtedy możemy składać wniosek o pozwolenie na budowę.  Koszt projektu to 237.000 zł. Dodam jeszcze, że będziemy starać się o dofinansowanie, które może być kluczowe jeśli chodzi o termin rozpoczęcia inwestycji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama