Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski zrezygnował z Platformy

Jak poinformowały nas nasze źródła w Platformie Obywatelskiej, przed zapowiedzianym posiedzeniem sądu partyjnego, starosta Tomasz Tamborski złożył legitymację partyjną. Na razie nie udało nam się zdobyć oficjalnego komentarza w ośrodku partyjnym.

Sprawdziliśmy tę kwestię. Tomasz Tamborski potwierdził, że w związku ze swoim nowym projektem (przeczytaj), w którym stawia się na ludzi, odszedł z partii. Jak mówił, wspólnie z mieszkańcami stawia na ludzi i ich społeczne zaangażowanie, a nie szyld partyjny. W całej sytuacji nie ma innego wyjścia i jak podkreślał, odchodzi z Platformy po 20 latach nie w okresie, gdy partia ta była w opozycji i można to by interpretować jako ucieczkę z pokładu, ale w okresie, gdy osiągnęła wyborczy sukces i jest u władzy. Jeśli idzie o sprawę w sądzie koleżeńskim, wskazał, że wszędzie mówi się, jaki będzie wyrok, choć sąd nie mógł zebrać się od kilkunastu tygodni.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama