Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Dziś Wigilia, wiele osób z różnych przyczyn spędzi ten dzień sama. Wolontariusze oraz Fundacja Wolne Miejsce jak co roku chciała wesprzeć osoby samotne, potrzebujące. Przez pandemię drugi raz nie odbywa się Wigilia w Hali Milenium, paczki podobnie jak w zeszłym roku rozwożone są przez ponad 20 wolontariuszy. Prawie 60 osób brało od rana udział w przygotowaniach. W tym 10 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4.Przygotowano ponad 400 paczek, które w większości już trafiły do wszystkich, którzy zgłosili się do fundacji. 

W paczkach znalazł się barszczyk z uszkami, karp, sałatka śledziowa, pierogi, słodycze, owoce, opłatek oraz życzenia od Fundacji i Prezydent Miasta.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama