Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


cmentarz kołobrzeg

Gdy w czwartek, 23 grudnia, sprawdzaliśmy liczbę zgonów w Kołobrzegu, zarejestrowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kołobrzegu, było ich 995. Po chwili było to już 996, a przecież 2021 rok nie dobiegł jeszcze końca. Pisaliśmy kilka tygodni temu, że kołobrzeskie zakłady pogrzebowe pochowały w naszym powiecie więcej osób niż rok temu. Teraz, te dane są doskonale widoczne. Co oznacza, że będzie to historyczna liczba zgonów odnotowanych w naszym mieście. Dodajmy, że w 2020 roku było to 908 zgonów, a w 2019 roku "tylko" 790 zgonów. Sytuację z oczywistych powodów pogorszyła sytuacja związana z epidemią.

W 2020 roku w Kołobrzegu urodziło się 737 osób. Do 23 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego odnotowano 699 urodzin, co oznacza, że liczba ta będzie mniejsza niż rok temu i powiększy ujemny przyrost naturalny w mieście nad Parsętą...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama