Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Muzeum z rekordowym zwiedzaniemJuż ponad 120 tysięcy osób zwiedziło w tym roku Muzeum Oręża Polskiego. Tylko w lipcu i sierpniu było to niemal 80 tysięcy osób. Ten rok będzie rekordowy.


Po zmianie dyrektora kołobrzeskiego muzeum mówiło się, że ludzie przestaną je zwiedzać, a nawet, że placówka zostanie zamknięta. Komentarze te wygłaszały osoby publiczne, niektóre związane z Towarzystwem Przyjaciół Muzeum i poprzednim dyrektorem, który przegrał konkurs.

Z ocenami pracy muzeum po zmianach personalnych, warto było poczekać kilka miesięcy. Z danych za 8 miesięcy wynika, że na wszystkich wystawach pojawiło się już ponad 120 tysięcy osób, o niemal 11 tysięcy osób więcej niż rok temu za ten sam okres. Muzeum zrealizowało także więcej imprez, w tym było współorganizatorem dużej imprezy militarnej "Zlot Zimnowojenny". Tylko na promocji miasta przez muzeum w telewizji, Kołobrzeg zyskał niemal 100 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama