Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Radni dyskutują o turystyce (video)Trwa tematyczna sesja Rady Miasta, poświęcona turystyce i lokalnej organizacji turystycznej. Na posiedzeniu głos zabierali już eksperci, teraz wypowiadają się radni.


Eksperci zaproszeni przez radnych przeprowadzili wykłady na temat funkcjonowania LOT-ów i ich współpracy z samorządem. Obecnie głos zabiera wiceprzewodniczący Rady Miasta - Bogdan Błaszczyk, przedstawiając swoją wizję organizacji i jej współpracę z miastem, krytykując obecnie funkcjonujący model. Radna Izabela Zielińska w imieniu Klubu PO stwierdziła, że rozmawiać o modelu działania LOT można, natomiast nie można oceniać działalności tej organizacji w tak krótkim okresie jej istnienia. Postulowała również pozostawienie promocji z gestii Urzędu Miasta.

Kamila Barszczewska, prezes LOT Regionu Kołobrzeg wskazywała, że LOT musi być partnerem w realizacji strategii miasta, a nie zastępować miasto w tych działaniach. Potwierdziła, że należy rozmawiać. Uzupełniła ją Wioletta Dymecka, przewodnicząca Rady Miasta, że radni i organizacje rozumieją się co do zasady, natomiast pozostaje kwestia ustalenia sposób działania. Adam Hok z Polskiego Centrum SPA zaapelował o budowę marki "Kołobrzeg" i aby nie mówić tylko o LOT. Tomasz Stępień - przedstawiciel Regionalnego Stowarzyszenia Turystycznego_Uzdrowiskowego zaapelował, aby nie tworzyć nowego LOT-u. Przestrzegał, aby nie ograniczać LOT do Kołobrzegu, tylko budować i współpracować z regionem.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama