Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2023    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2023    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak tańczyli w Sienkiewiczu! [foto, video]To już przedostatnia studniówka w naszym powiecie. Uczniowie ZS im. Henryka Sienkiewicza bawili się w "Divie".


"Poloneza czas zacząć" - zawołał jeden z uczniów, na co któryś z rodziców odpowiedział, że owszem, polonezem jeździł, ale nigdy nie tańczył. Nic nie stało na przeszkodzie, bo poloneza tańczyli dziś nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i rodzice. Dziś zabawa, a za przysłowiowe sto dni matura.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama