Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Sienkiewicz od becika każdy klikaW dniach 27 i 28 stycznia w Zespole Szkół Nr. 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu odbyła się XII edycja Kołobrzeskiej Konferencji Od becika każdy klika. Jest to ogólnopolska impreza przyciągająca rokrocznie firmy, nauczycieli, wykładowców - miłośników nowoczesnych technologii. Uczestnicy konferencji mają niepowtarzalną okazję, by dzielić się doświadczeniami i wiedzą, w czasie warsztatów oraz prelekcji tematycznych.


Wykład inauguracyjny wygłosił   Prorektor do spraw studenckich prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasz Królikowski z Politechniki Koszalińskiej. W Konferencji wzięło udział ok. 150 osób i co bardzo ciekawe – wśród nich tylko 30% stanowili informatycy, reszta to nauczyciele innych przedmiotów, którzy przyjeżdżają, by wymienić się doświadczeniami, zdobyć nowe umiejętności, zainspirować się.  W czasie konferencji można było m. in. wziąć udział w zajęciach na temat Minecrafta w szkole, obejrzeć prezentację robotów i dowiedzieć się o sposobach ich programowania, dla nauczycieli -przedmiotowców przeprowadzono warsztaty dotyczące wykorzystania iPadów w procesie nauczania.

Kołobrzeskie spotkania nauczycieli cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem, również dzięki niesamowitej atmosferze, która się tu wytwarza.  Konferencję przygotowali: Jacek Kawałek, Katarzyna Wójtowicz – Ameljan, Beata Morawska, Agnieszka Żuchowicz, Maja Polkowska, Norbert Frańczuk, Maciej Talewski.

W Sienkiewicz od becika każdy klika

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama