Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak się bawi Kopernik [foto, video]Najstarsze kołobrzeskie liceum, tradycyjnie zorganizowało bal studniówkowy w hotelu "Marine". Polonezom, dziś wieczorem nie było końca.


Trudno powiedzieć, ile pracy miały wczoraj i dziś kosmetyczki, fryzjerki oraz branża pochodna. Oto kolejna szkoła bawi się na sto dni przed maturą, a tłum młodych ludzi zamierza się wyszaleć przed trudnym czasem egzaminów. Zanim jednak przystąpiono do zabawy, zadość musiało stać się polskiej tradycji, a więc przemówieniom, wspomnieniom, a wreszcie, zapowiedzi dyrektora Józefa Skorupińskiego: "Poloneza czas zacząć". Sami zobaczcie, jakie choreografie wybrali uczniowie z "Kopernika".

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama