14°C

3 maja 2024    |    Imieniny: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
3 maja 2024
    Imieniny: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

informacje kołobrzeg, kotwica, kaszubia kościerzynaKotwica w meczu z Kaszubią prowadziła od 14 minuty 1:0. I wydawało się, że ten wynik da nam 3 punkty. Niestety, od 82 minuty był remis... U nas zobaczysz to jeszcze raz...

Trzeba powiedzieć, że od początku spotkania, piłkarze Kotwicy starali się, walczyli o piłkę, mieli pomysł na grę. To spodobało się kibicom, których na dzisiejszy mecz przybyło sporo, dodajmy - na mecz przy sztucznym oświetleniu. Ofensywna strategia gospodarczy zakończyła się bramką strzelą w 14 minucie przez Tomasza Rydzaka. W kolejnych minutach spotkania, widoczna była przewaga piłkarzy Kotwicy.

Niestety, w drugiej połowie sytuacja się zmieniła. Zastosowana strategia była zbyt defensywna. Kotwica, pomimo wyprowadzanego ataku, albo nie miała szczęścia, albo ten atak były nieskuteczny. Za to swojego szczęścia coraz częściej próbowali piłkarze gości. Cezary Szybka strzegł bramki Kotwicy, ale w 82 minucie uległ gościom i od tego momentu na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka był remis. Wyprowadzane ataki Kotwicy dalej były nieskuteczne i ostatecznie w Kołobrzegu pozostał tylko 1 punkt.

Sobotni mecz nadaliśmy na żywo na naszym portalu. Komentował Kacper Pajor i gościnnie Maciej Wachowski, były trener Kotwicy.