Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Paweł BlechaczKotwica Kołobrzeg zajęła pozycję, z której liczba manewrów strategicznych jest znacznie ograniczona. Zmiany finansowe w spółce, wszechobecny brak pieniędzy i przede wszystkim brak sponsora, to wszystko spowodowało, że dziś nikt nie tylko nie cieszy się z wyników Czarodziejów z Wydm, ale także nie wierzy w moc promocyjną zespołu, który kiepsko radzi sobie w tym sezonie.
Do tej pory winą za całe zło obarczano trenera Pawła Blechacza. To on ma odpowiadać za wszystko, bo Kotwica przegrywa, a jak zespół przegrywa, to winny jest trener. Blechacza, po kilku nerwowych konferencjach i przygodach z kibicami, postanowiono zmienić. Nowym szkoleniowcem Kotwicy Kołobrzeg miał zostać Tadeusz Aleksandrowicz. Miał, ale gdy zapoznał się z możliwościami finansowymi spółki, grzecznie odmówił. Po prostu, przy tak niewielkich pieniądzach manewrowanie drużyną jest niemożliwe. Stały skład i kontuzjowany Diduszko, brak alternatyw - to nie doprowadzi do spektakularnych zwycięstw.
I tak Kotwica została bez trenera. Sprowadzony w trybie awaryjnym, wcześniej dotknięty decyzją zarządu spółki Paweł Blechacz, postawił kilka warunków, na które spółka musiała się zgodzić. Tak to Blechacz staje się receptą na całe zło - na brak pieniędzy i zawodników, na brak sponsorów i w sumie brak perspektyw. Bo albo to, albo nic.
W czwartek do Kołobrzegu dotrze nowy zawodnik Kotwicy - Adam Harrington. Czy zmieni to coś w dotychczasowych słabych występach zespołu? Nie wiadomo. Wiadomo za to, że silny w tym sezonie AZS Koszalin będzie chciał wygrać na wyjeździe i przeszkodzenie mu w wykonaniu tego zadania będzie niezwykle trudne.

Obejrzyj wywiad z Aleksandrem Waldą, prezesem Kotwicy Kołobrzeg S.A.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama