Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwszego tegorocznego meczu koszykarska Kotwica nie może zapisać do udanych. I choć wynik spotkania jest na korzyść Czarodziejów z Wydm, to styl, w jakim kołobrzeska drużyna wygrała z ostatnim w lidze zespołem - Sportino Inowrocław, pozostawia wiele do życzenia i myślenia. Bo jeśli wynik z najgorszym zespołem wymaga tak ogromnego zaangażowania sił i środków, w dodatku kończy się wygraną zaledwie dwoma punktami, to co dalej? Jak ma rozwijać się nasz zespół i przynosić chwałę miastu?
Mecz ze Sportino był bardzo wyrównany. Kotwica przez trzy kwarty utrzymywała delikatną przewagę. Niestety, tradycyjnie dała o sobie znać ostatnia kwarta, w której przewaga kołobrzeżan stopniała i zatrzymała się na 2 punktach. Cieszy wygrana, ale styl i wymęczone zwycięstwo daje do zastanowienia, zwłaszcza, że 9 stycznia na Hali Milenium Kotwica zmierzy się z AZS Koszalin, a właściwie zderzy się, o czy zapewne przekonamy się już za tydzień.

SPORTINO INOWROCŁAW - KOTWICA KOŁOBRZEG 77:79
(23:25, 15:17, 18:19, 21:18)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama