Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica bliska awansu, ważne zwycięstwo w Kaliszu

Druga i Trzecia drużyna w tabeli rozegrały dziś ze sobą mecz, mowa o piłkarskim hicie Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz. Kotwica Kołobrzeg zrobiła krok ku awansowi do pierwszej ligi po kluczowym zwycięstwie nad rywalami. Jonathan Junior zdobył dwie decydujące bramki, pierwszą już w 15 minucie, co pozwoliło Kotwicy kontrolować mecz. W końcówce, drużyna skutecznie broniła się, a kontratak w doliczonym czasie gry przyniósł drugą bramkę Jonathana. Kotwica umocniła się na drugim miejscu w tabeli, z czterema punktami przewagi nad Kaliszem i Hutnikiem Kraków. W następnej kolejce czeka nas emocjonujące spotkanie z Hutnikiem.

Obecnie Kotwica zajmuje 2 miejsce.

fot kotwicakolobrzeg.com

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama