Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mistrzostwo Polski dla Swan Dance

Ostatnie tygodnie były niezwykle intensywne, a zarazem obfitujące w sukcesy dla grupy Swan Dance działającej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, której trenerem i choreografem jest Marta Herbowska. Tancerki wystartowały w kilku turniejach, w tym Mistrzostwach Polski Acrobatic Artistic Dance Show Liga WADF, z którego przywiozły tytuły Mistrzyń Polski. Ale zacznijmy od tego, że aż 3 zespoły Swan Dance zostały zakwalifikowane do 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Jurorzy obejrzeli choreografie z udziałem ponad 2000 tancerzy i wyłonili 125 prezentacji, w tym właśnie Swan Dance (kwalifikację otrzymały także VSDS oraz ZAJA). A wracając do ogólnopolskich zawodów, to wyniki grupy i solistek Swan Dance naprawdę robią wrażenie.

Mistrzostwa Polski Acrobatic Artistic Dance Show Liga WADF i Grand Prix DeArt Goleniów 2024:

1 miejsce Contemporary Ballet All Teams Junior GP Open i Nagroda Grand Prix - SWAN DANCE JUNIOR w składzie: Weronika Lesiak, Zuzanna Stąpor, Oliwia Łącka, Amelia Skubisz, Paulina Wojarska, Natalia Kanas, Maja Majcher, Klara Szubryt, Nadia Sawicka, Zosia Zahorska, Alicja Sotyń
1 miejsce Matylda Wachowska - Jazz Dance Solo Juveniles Klasa E
1 miejsce Matylda Wachowska- Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
1 miejsce Jagna Niewiadomska - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
1 miejsce Pola Chabera - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Mini Kids Debiuty
1 miejsce Emma Niewiadomska - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
1 miejsce Nadia Chrzanowska - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
1 miejsce Natalia Kanas - Contemporary Ballet Solo Junior Liga D
1 miejsce Weronika Lesiak - Contemporary Ballet Solo Junior 2 Klasa C
1 miejsce Amelia Skubisz - Jazz Dance Solo Junior Klasa E
1 miejsce Weronika Lesiak - Jazz Dance Solo Junior 2 Klasa C
1 miejsce Natalia Kanas - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Junior Klasa E
1 miejsce Amelia Skubisz - Jazz Dance Solo Improwizacje Junior Klasa E
1 miejsce Weronika Lesiak - Jazz Dance Solo Improwizacje Junior 2 Klasa C
1 miejsce Zuzanna Stąpor - Contemporary Ballet Solo Adults Klasa E
1 miejsce Oliwia Łącka - Jazz Dance Solo Improwizacje Adults Klasa E
1 miejsce Oliwia Łącka - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Adults Klasa E
1 miejsce Zuzanna Stąpor - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Adults Klasa E

2 miejsce Julia Sheptun - Jazz Dance Solo Juveniles Debiuty
2 miejsce Nina Goleniowska - Jazz Dance Solo Juveniles Liga Klasa E
2 miejsce Nadia Gargaś - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
2 miejsce Jagna Niewiadomska - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
2 miejsce Róża Łysko - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
2 miejsce Paulina Wojarska - Contemporary Ballet Solo Junior Klasa E
2 miejsce Amelia Skubisz - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Junior Klasa E
2 miejsce Weronika Lesiak - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Junior 2 Klasa C
2 miejsce Natalia Bargiel i Jagna Niewiadomska - Jazz Dance Duo Juveniles GP Open
2 miejsce RUBY SWAN - Jazz Dance Small Team Juveniles GP Open: Matylda Wachowska, Nadia Chrzanowska, Natalia Bargiel, Jagna Niewiadomska, Kalina Kużownik, Julia Kulbicka
2 miejsce Swan Dance lll - Contemporary Ballet All Teams Juveniles GP Open: Gabriela Wojarska, Gabriela Jankowska, Matylda Wachowska, Róża Łysko, Lena Kuryś, Nadia Garagaś, Nadia Chrzanowska, Emma Niewiadomska, Nikoletta Leksińska, Julia Kulbicka, Kalina Kużownik,Nina Goleniowska, Lena Rodak
2 miejsce Swan Dance ll - Jazz Dance All Teams Juveniles GP Open: Natalia Bargiel, Jagna Niewiadomska, Pola Chabera, Pola Purgat, Maja Woźna, Julia Sheptun, Wiktoria Sheptun, Amelia Holubicka, Klara Przelaskowska, Maja Kijuć, Diana Ravlyk

3 miejsce Matylda Wachowska - Contemporary Ballet Solo Juveniles Klasa E
3 miejsce Róża Łysko - Contemporary Ballet Solo Juveniles Klasa D
3 miejsce Pola Chabera - Artistic Dance Show Solo Mini Kids 2 GP Open
3 miejsce Emma Niewiadomska - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
3 miejsce Róża Łysko - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
3 miejsce Natalia Bargiel - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
3 miejsce Matylda Wachowska - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
3 miejsce Paulina Wojarska - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Junior Klasa E
3 miejsce Oliwia Łącka - Contemporary Ballet Solo Adults Klasa D
3 miejsce Barbie Swan - Contemporary Ballet Small Team Juveniles GP Open: Róża Łysko, Lena Kuryś, Nina Goleniowska, Emma Niewiadomska, Gabriela Wojarska

4 miejsce Julia Kulbicka - Contemporary Ballet Solo Juveniles Debiuty
4 miejsce Gabriela Wojarska - Contemporary Ballet Solo Juveniles Klasa E
4 miejsce Julia Kulbicka - Contemporary Ballet Solo Juveniles Debiuty
4 miejsce Nadia Chrzanowska - Jazz Dance Solo Juveniles Klasa E
4 miejsce Natalia Bargiel - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
4 miejsce Nina Goleniowska - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Klasa E
4 miejsce Amelia Hołubicka - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
4 miejsce Julia Sheptun - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
4 miejsce Pola Chabera - Jazz Dance Solo Improwizacje Mini Kids Debiuty
4 miejsce Nina Goleniowska - Jazz Dance Solo Improwizacje Juveniles Klasa E

5 miejsce Natalia Bargiel - Contemporary Ballet Solo Juveniles Klasa E
5 miejsce Zofia Tokarska - Artistic Dance Show Solo Mini Kids 2 GP Open
5 miejsce Julia Sheptun - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Debiuty
5 miejsce Gabriela Wojarska - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Juveniles Klasa E

6 miejsce Diana Ravlyk - Jazz Dance Solo Improwizacje Mini Kids Debiuty

7 miejsce Diana Ravlyk - Contemporary Ballet Solo Improwizacje Mini Kids Debiuty.

Kolejny weekend to następne konkursy, w tym VIII Bydgoska Układanka Taneczna, z której najstarsza grupa Swan Dance Junior przywiozła srebro w składzie: Weronika Lesiak, Zuzanna Stąpor, Oliwia Łącka, Natalia Kanas, Amelia Skubisz, Paulina Wojarska, Maja Majcher, Klara Szubryt, Nadia Sawicka, Zosia Zahorska, Alicja Sotyń.

Debiutująca grupa Swan Dance II: Natalia Bargiel, Jagna Niewiadomska, Pola Chabera, Pola Prugar, Maja Woźna, Julia Sheptun, Wiktoria Sheptun, Amelia Holubicka, Klara Przelaskowska, Maja Kijuć, Diana Ravlyk, doszła do finału i ostatecznie zajęła 4 miejsce.

Swan Dance III również zajęło 4 miejsce (Gabriela Wojarska, Gabriela Jankowska, Matylda Wachowska, Róża Łysko, Lena Kuryś, Nadia Garagaś, Nadia Chrzanowska, Emma Niewiadomska, Nikoletta Leksińska, Julia Kulbicka, Kalina Kużownik, Nina Goleniowska, Lena Rodak).

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama