Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czerwone kartki i kolejna porażka

Wiosną w II lidze piłkarskiej drużyna KOTWICA Kołobrzeg, prowadzona przez trenera Macieja Bartoszka, prezentuje się słabo. W meczu przeciwko GKS Jastrzębie w Wielki Czwartek, kołobrzeżanie przegrali 1:3, kończąc grę w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach, przy czym wszystkie gole padły z rzutów karnych. Michał Bednarski zdobył dwie bramki dla gospodarzy, a jedną dla Kotwicy Jonathan Júnior.

II liga piłkarska: GKS Jastrzębie - KOTWICA Kołobrzeg 3:1 (2:0); 1:0 Michał Bednarski (32 karny), 2:0 Michał Bednarski (44 karny), 2:1 Jonathan Júnior (53 karny), 3:1 Farid Ali (90+6).

Początkowo spotkanie było wyrównane, z groźnym strzałem Kaczmarka dla Kotwicy. Jednak rozstrzygnięcie nastąpiło w ostatnim kwadransie pierwszej połowy po dwóch rzutach karnych wykorzystanych przez Bednarskiego. W drugiej połowie trener Bartoszek dokonał trzech zmian, ale pomimo optycznej przewagi Kotwicy, która zdobyła kontaktowego gola z rzutu karnego, nie udało im się stworzyć dogodnych sytuacji podbramkowych. Pomimo prób strzałów z dystansu, nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy.

Pytanie pozostaje, co dalej z trenerem Maciejem Bartoszkiem, czy jego pozycja jest zagrożona, biorąc pod uwagę słabe wyniki drużyny w ostatnich meczach?

foto archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama