Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młoda Kotwica na TOP 10 Elite

Jedenastoletni podopieczni Macieja Wachowskiego z Kotwicy Kołobrzeg weekend spędzili w iście gorącej piłkarskiej atmosferze, bowiem na zaproszenie organizatora, wzięli udział w Turnieju TOP 10 Elite w Nowinach pod Kielcami, na który zjechały czołowe akademie z całego kraju: Jagiellonia Białystok, GKS Katowice, Stal Rzeszów, Korona Kielce, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin i wiele innych.

- Zaproszenie na taki turniej to dla mnie oraz chłopców ogromne wyróżnienie i docenienie naszej pracy. A znalezienie się w pierwszej 8 wśród topowych akademii piłkarskich, przed Pogonią Szczecin, Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Lubin czy Wartą Poznań, daje jeszcze więcej energii do dalszej pracy! Dziękuję Pani Prezydent Annie Mieczkowskiej oraz Zarządowi MKP Kotwica Kołobrzeg za wsparcie finansowe, które pozwala nam spełniać piłkarskie marzenia. - mówi trener Maciej Wachowski.

Skład drużyny:
Juliusz Smagieł, Antoni Kmieć, Sebastian Figurski, Alekdsnder Gawęda, Kacper Marczyk, Henyk Romanowski, Mariusz Ochnio, Antoni Przyjemski, Bruno Remplewicz, Maksymilian Wachowski, Paweł Ciawłowski, Leon Kuczyński.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama