Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzi piłkarze po powrocie z Lichenia

W ubiegły weekend młodzi zawodnicy MKP Kotwica Kołobrzeg wzięli udział w turnieju Pro Turnieje Future CUP, który klasycznie odbył się w Licheniu Starym. Pomimo fatalnych warunków atmosferycznych i zalania boisk, organizatorzy stanęli na wysokości zadania i doprowadzili murawę do takiego stanu, że można było przeprowadzić zawody, na które czekało blisko 250 zawodników z 21 klubów.

Podopieczni Macieja Wachowskiego i Dominika Mikołajczaka zebrali kolejne cenne doświadczenia, grając już na większych boiskach 9x9. Pomimo kontuzji i choroby kluczowych zawodników, udało się ostatecznie zająć 9 i 20 miejsce. Chociaż sam wynik nie jest sprawą najistotniejszą to bezpośrednia rywalizacja z topowymi polskimi akademiami jest bezcenna. W zawodach kołobrzeżanom przyszło się bowiem zmierzyć z takimi zespołami, jak: Lech Poznań, Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Widzew Łódź, Arka Gdynia i wiele innych.

Składy obu naszych drużyn:
MKP I:
Smagieł Juliusz, Zahorski Filip, Figurski Sebastian, Gawęda Aleksander, Marczyk Kacper, Piotrowski Kacper, Przyjemski Antoni, Wachowski Maksymilian, Ochnio Mariusz, Wieczorek Mikołaj (Bałtyk Koszalin), Ciawłowski Paweł.

MKP II:
Kmieć Antoni, Bereżański Mikołaj, Romanowski Henryk, Bońkowski Jan, Wolniewicz Wiktor, Boczarowski Jan, Borowik Sebastian, Kuczyński Leon, Margas Igor, Materna Wiktor, Stasierowski Wiktor, Wysmułek Adam.

- Bardzo dziękuję za dofinansowanie wyjazdu Pani Prezydent Miasta Kołobrzeg Annie Mieczkowskiej, Pani Wiceprezydent Ilonie Grędas-Wójtowicz oraz Zarządowi MKP Kotwica Kołobrzeg. Niezmiennie podziękowania kieruję do rodziców za głośny i sportowy doping naszych drużyn. Dzięki tym wszystkim osobom możemy wciąż wyjeżdżać na świetne turnieje, które dla chłopców są ogromną przygodą i podczas których zbierają bezcenne doświadczenie - mówi Maciej Wachowski.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama