Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Mewa" z kolejnymi medalami

W Kielcach 12.08-13.08 odbyły się LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów. Z Mewy Kołobrzeg startowało dwóch juniorów (Kacper Grzelak, Jakub Dresler) oraz juniorka (Weronika Stoma). Indywidualnie może być z siebie zadowolony Kacper Grzelak, który awansując do finału znów spotkał się z Konradem Kupczakiem (LKS Łucznik Żywiec). Niestety w tym roku musiał uznać wyższość zawodnika z Żywca, tym samym oddając mu tytuł Mistrza Polski Juniorów. - Mimo innego koloru medalu i tak jestem z niego zadowolona, strzelał świetnie - mówi trener Joanna Nowicka.

To nie koniec sukcesów "Mewy". W składzie drużyny mieszanej w konkurencji mikst wystąpili: Kacper Grzelak oraz Weronika Stoma. Oboje strzelając pewnie dotarli do ścisłej czwórki medalistów, niestety w walce o wejście do finału i walkę o złoty medal przyszło im się zmierzyć ze składem Żywca – Jakub Bąk i Klaudia Płaza. Nie był to łatwy pojedynek dla obu drużyn, obie chciały wygrać. O wejście do finału zadecydować miał baraż, który wygrali zawodnicy LKS Łucznik Żywiec 19 do 18 dla Mewy Kołobrzeg.

Ostatecznie "Mewa" wróciła ze srebrnym medalem w konkurencji indywidualnej mężczyzn oraz brązem w konkurencji mikst.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama