Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawody konne BALTIC CUP w Budzistowie [foto]

W piątek rozpoczęła się jedna z najważniejszych imprez w świecie jeździectwa - trzydniowe zawody w skokach przez przeszkody Baltic Cup. Impreza, która odbywa się w Budzistowie, przyciągnęła ponad 130 jeźdźców oraz 200 koni z Polski, Niemiec, Holandii, Belgii i Włoch.

Ten prestiżowy turniej rozpoczął się od serii emocjonujących skoków przez przeszkody, które miały miejsce w piątek. Już od samego początku można było zauważyć, że rywalizacja będzie niezwykle zacięta, a zawodnicy dali z siebie wszystko, prezentując niesamowitą precyzję i umiejętności.

Na sobotę organizatorzy zaplanowali kolejną atrakcję dla miłośników jeździectwa - powożenie zaprzęgami czterokonnymi. Ta ekscytująca dyscyplina, znana również jako "królewska", cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Zawody w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi odbyły się po raz pierwszy od ponad 20 lat w Budzistowie, co czyniło ten moment jeszcze bardziej wyjątkowym. Zawodnicy musieli zmierzyć się z trudnymi przeszkodami, a  widowisko wzbudzało ogromne zainteresowanie.

W niedzielę odbędzie się wielki finał Baltic Cup, który przyciągnie tłumy widzów. Ostatniego dnia zawodów zaplanowano najbardziej wymagające i emocjonujące konkurencje, w których jeźdźcy będą rywalizować o prestiżowe nagrody.

Baltic Cup to nie tylko okazja do pokazania umiejętności jeździeckich, ale także doskonała okazja do wymiany doświadczeń między zawodnikami z różnych krajów. W trakcie imprezy panuje atmosfera sportowego braterstwa, a jeźdźcy mają możliwość obserwacji i nauki od najlepszych w tej dziedzinie.

Na sobotni wieczór zaplanowano jeszcze jedną niespodziankę od wczoraj gości w Budzistowie Andrzej Rosiewicz, który zaśpiewa na scenie o godzinie 19.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama