Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Awans był na wyciągnięcie ręki, a teraz mamy baraże

W niedzielny wieczór, na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka, Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się z Pogonią Siedlce w meczu o bezpośredni awans do I ligi. Wbrew temu co sugerowały niektóre media, nie było żadnego ustawionego meczu i można powiedzieć, że to kolejne sensacyjne publikacje na temat kołobrzeskiego klubu.

Na boisku już tak rewelacyjnie nie było. Kotwica zagrała słabe spotkanie, na pewno nie na miarę tego, co chcielibyśmy zobaczyć w meczu o awans, zwłaszcza, że przez wiele tygodni biało niebiescy byli liderem tabeli. Pierwszą bramkę dla gości, wykorzystując sytuację, zdobył Cezary Bujalski. Pierwsza połowa w dużej części należała do Pogoni. Kotwica dała się zauważyć ze swoją grą w drugiej połowie. W 66 minucie bramkę zdobył Adam Frączak, zmieniając wynik na 1:1. Niestety, potem było już nerwowo, bo Kotwica próbowała osiągnąć przewagę, a Pogoń nie zamierzała ustępować. Ostatecznie, mecz zakończył się remisem.

Niestety, taka sytuacja w tabeli powoduje, że z drugiego miejsca awansował Znicz Pruszków. Teraz, Kotwica będzie musiała grać w barażach. Do tej części rozgrywek zakwalifikował się także Stomil Olsztyn, Wisła Puławy i Motor Lublin.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama