Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rajkowski, Bielka, Nojszewski - nowi zawodnicy piłkarskiej Kotwicy

Kotwica Kołobrzeg zaprezentowała trzech nowych zawodników. Oto ich sylwetki.

Mikołaj Rakowski pochodzi ze Śremu i w tamtejszym UKS rozpoczął przygodę z piłką nożną. Po 7 latach przeszedł do Warty Poznań. W ostatnim czasie był wypożyczony do Lechii Gdańsk. Przed trwającym sezonem wrócił do Warty i był w kadrze ekstraklasowego zespołu. Dotychczas w najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał 2 mecze. Młodzieżowy zawodnik (189 cm wzrostu i 80 kg wagi) może występować na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego pomocnika. Mikołaj w grudniu poprzedniego roku zaproszony został na testy do Kotwicy i decyzją trenera oraz władz Klubu – związał się z nami kontraktem na zasadzie transferu czasowego z Warty Poznań.

19 – letni Adrian Bielka występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Jest wychowankiem Polonii Warszawa, reprezentował także Escolę Varsovia Warszawa, w którym spędził w sumie 3,5 roku. Przed rundą wiosenną sezonu 2020/21 trafił do Korony Kielce. Na zasadzie wypożyczenia reprezentował GKS Bełchatów i ŁKS Probudex Łagów. W obecnym sezonie grał w III-ligowych rezerwach Korony Kielce. Adrian związał się z Kotwicą 6-miesięcznym kontraktem, na zasadzie wypożyczenia z Korony Kielce.

Janusz Nojszewski to kolejny młodzieżowiec, który na zasadzie transferu czasowego wzmocni Kotwicę. Wychowanek MOSIR-u Mińsk Mazowiecki, w poprzednim sezonie trafił do pierwszoligowej wówczas Korony Kielce. Po awansie drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej, w obecnym sezonie rozegrał w Koronie 5 meczów w Ekstraklasie, 6 meczów w III-ligowych rezerwach i 1 mecz w Pucharze Polski.

na zdjęciu wprowadzającym : Adrian Bielka

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama