Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wiktor Wojarski zdobył brązowy medal na prestiżowym turnieju w Niemczech

W dniach 6-8  stycznia 2023 roku w niemieckim Nurburgring odbył się międzynarodowy turniej karate Sen5 International Rhein Shiai. W olbrzymiej Ring Arena wystartowało ponad 1000 zawodników z 23 krajów z całego świata, w tym 6 zawodników Klubu Sportowego Morote. Zawodnicy zostali rozlosowani na grupy, w których walki toczyły się systemem round robin(każdy z każdym). Zwycięzcy grup walczyli o medale systemem pucharowym(przegrywający odpada).

Doskonale spisał się Wiktor Wojarski startujący w kategorii kumite kadetów - 70kg. Po wygraniu swojej grupy, toczył zacięte walki, by ostatecznie zdobyć brązowy medal. Podopieczny trenera Przemysława Spadło za 3 tygodnie wystąpi w Mistrzostwach Europy, które odbędą się na Cyprze. Medal na tak prestiżowym turnieju, pozwala mieć nadzieję na dobry wynik w Larnace.

Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy startujący w kumite chłopców u 10 -30kg. Przemek Spadło i Mikołaj Szymanek wygrali wszystkie walki w swoich grupach, niestety w ćwierćfinale musieli uznać wyższość bardziej rozwiniętych fizycznie rywali. Z niezłej strony pokazał się Maksym Piłat, któremu zabrakło jednego małego punktu do wygrania swojej grupy w kategorii kumite chłopców u12-32kg. Pierwsze międzynarodowe szlify zebrała bardzo utalentowana Klaudia Grząkowska, której niestety zabrakło doświadczenia by wyjść z grupy w kategorii kumite dziewcząt u12 -36kg. Z powodu urazu w drugiej walce, turnieju nie dokończył Tymon Lorbiecki startujący w kumite chłopców u14+50kg.

Poza turniejem zawodnicy mieli okazję wziąć udział w seminariach szkoleniowych prowadzonych przez bardzo utytułowanych trenerów: Salaha Mesnaoui z Belgii oraz Rodolfo Rodrigueza Blanco z Wenezueli.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama