Few Clouds

31°C

Kołobrzeg

15 sierpnia 2022    |    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
15 sierpnia 2022    
    Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Otwarto nową siłownię przy ul. Mazowieckiej

Znany kulturysta, Paweł Jabłoński, właściciel firmy "FutureBody", punktualnie o godz. 12.00 otworzył nową siłownię w budynku przy ul. Mazowieckiej. - Kiedy z końcem roku zamykaliśmy siłownię przy ul. Basztowej, coś się kończyło. Dziś coś się zaczyna - mówił Jabłoński na otwarciu nowego klubu. Jest to druga siłownia po największym klubie w mieście w Hali Milenium. Duże zainteresowanie zdrowym trybem życia, dbaniem o kondycję i sylwetkę powoduje, że "FutureBody" idzie krok dalej. Jak zapewnia właściciel, w tym miejscu powstaje nowe i ekskluzywne miejsce do ćwiczeń, z nowymi maszynami, w szczególności do treningów personalnych, otwarte dla każdego, z pełnym zapleczem sanitarnym. - Potrzebujesz poćwiczyć w kameralnej atmosferze, wziąć prysznic i wrócić do pracy? To mamy coś dla was - zapewnia Paweł Jabłoński.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama