Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mewa kołobrzeg

W weekend, w Dobrcz k. Bydgoszczy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Zawodniczka Mewy Kołobrzeg, Zuzanna Błaszczyk, po strzelaniu na odległości 60 m, zdobyła indywidualnie brązowy medal. Niestety po raz pierwszy raz w historii OOM, nie odbyły się konkurencje na krótkich odległościach (tj. 50 m i 30 m u mężczyzn oraz 40 m i 30 m u kobiet) w związku z nagłym załamaniem pogody i ulewnym deszczem. Organizator postanowił przerwać zawody i zakończyć rywalizację po strzelaniu na odległościach 70m i 60 m (mężczyźni) oraz 60 m i 50 m (kobiety), w związku z czym możliwość zdobycia większej ilości medali była niemożliwa.
Po pojedynkach indywidualnych, zawodnicy Mewy Kołobrzeg: Weronika Stoma, Jakub Latkowski, Kacper Grzelak oraz Zuzanna Błaszczyk zakończyli rywalizację na 1/8 finału.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama