Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

28 listopada 2022    |    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
28 listopada 2022    
    Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica kołobrzeg

W ramach obchodów będą wspominane najważniejsze mecze Kotwicy z ostatnich 30 lat poprzez retransmisje w formie premiery na fanpage’u na Facebook’u Kotwicy. Emitowanie historycznych meczów Kotwicy rozpoczęto już w tamtym roku i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Przypomnimy zmagania na hali Wąskiej wraz z niesamowitą atmosferą, czas 1 ligi na hali Milenium oraz okres ekstraklasy. Retransmisje rozpoczniemy od soboty 24 lipca godziny 18:00. Mecze emitowane będą w każdą środę oraz sobotę o godzinie 18:00 do końca sierpnia i poprzedzane będą wydarzeniem z opisem spotkania. W kolejnych dniach dostępne będą również skróty tych meczów. Zapraszamy wszystkich kibiców do przeniesienia się z nami do czasów hali Wąskiej czy ekstraklasy. Obchody finansowane są w ramach grantu Bosman Wspiera Region organizowanego przez Bosman Szczeciński.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama