Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeriaDo zderzenia volkswagena Żandarmerii Wojskowej z toyotą doszło w Ramlewie. Uderzenie było tak mocne, że volkswagen przewrócił się na bok.


Samochód Żandarmerii Wojskowej, który chciał skręcić w stronę Kołobrzegu, z bardzo wstępnych ustaleń prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na kierującym toyotą, którą jechały dwie osoby. W wyniku zderzenia doszło do wywrócenia się wojskowego furgonu. W zdarzeniu o dziwo nikt nie odniósł obrażeń. Żandarmi opuścili auto o własnych siłach. Strażacy zabezpieczyli wyciekające płyny oraz odcięli zasilanie w pojazdach.

 

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

informacje kołobrzeg, ramlewo,kolizja,żandarmeria

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama