Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, myślino,wypadekW miejscowości Myślino młoda kobieta straciła panowanie nad samochodem, po czym przeleciała przez wysoką skarpę i zatrzymała się przy bloku mieszkalnym.


Zanim jednak się zatrzymała, przemknęła przy basenie ogrodowym, w którym na szczęście nikogo nie było i wylądowała w ogródku przy budynku. Pierwszy zastęp straży pożarnej przybył z Gościna, później dojechali strażacy z Kołobrzegu. Strażacy w pierwszej kolejności udzielili kwalifikowanej pomocy poszkodowanej kobiecie oraz zabezpieczyli samochód. Poszkodowaną z drobnymi otarciami do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

informacje kołobrzeg, myślino,wypadek

informacje kołobrzeg, myślino,wypadek

informacje kołobrzeg, myślino,wypadek

informacje kołobrzeg, myślino,wypadek

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama