Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, puma, poszukiwaniaDziś od rana trwały poszukiwania dużego kota, którego wczoraj mieli zobaczyć turyści w lesie pod Gościnem. Dużego kota widziało 6 osób. Były trzeźwe.


- Ci ludzie trzęśli się ze strachu, autentycznie. Przyjechali tu w celach rekreacyjnych, a byli tak przerażeni, że zamiast wypoczywać, spakowali się i wyjechali - opowiada świadek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek pod Gościnem. Był ciepły wieczór, gdy na polanie pojawiło się to coś. Długie na 2 metry, przypominające kota. Chyba przestraszyło się ludzi tak samo jak ludzie jego. - Zrobiło dwa, trzy susy i znikło w lesie - dodaje jeden ze świadków.

O dziwnym kocie przypominającym pumę, poinformowano policję. - Wczoraj nikt jednak nie zareagował, mieli nas za pijanych, a my łyka piwa nie mieliśmy w ustach - tłumaczy nasz rozmówca. Przerażenie świadków było na tyle duże, że dziś od rana policja, straż leśna, straż miejska i łowczy przeczesywali las pod Gościnem w poszukiwaniu dziwnego drapieżnika. - Przemierzyliśmy trochę terenu z psami, ale na nic dziwnego się nie natknęliśmy - mówi Zbigniew Zawadzki, łowczy Koła Łowieckiego "Świt". Poszukiwania trwały kilka godzin. Bezskutecznie. - Ci ludzie coś widzieli, to pewne, bo ich przerażenie jest autentyczne. Czy to jedna była puma? Tego nie udało nam się potwierdzić - dodaje pan Zbigniew.

informacje kołobrzeg, puma, poszukiwania

informacje kołobrzeg, puma, poszukiwania

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama