Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, straż, miejska, fotoradarNowy i jeszcze lepszy, z optyką Nikona. Dzięki niemu, na pewno wyjdziesz jak żywy na płatnej fotografii. Mowa o nowym fotoradarze Straży Miejskiej w Gościnie.


W lutym, pisaliśmy o nowym i hiper dokładnym fotoradarze Straży Miejskiej w Gościnie, która obsługuje dwie gminy: Gościno i Rymań (dowiedz się więcej: przeczytaj). Ale to już historia (choć dla niektórych kosztowna...), bo teraz strażnicy zostali zaopatrzeni w nowy fotoradar. To urządzenie klasy "śmietnik" warte jest ok. 100 tysięcy złotych. Robi dokładniejsze zdjęcia i dokonuje szybkiego pomiaru prędkości, tak więc żaden rajdowiec się mu nie prześliźnie. W zależności od pory roku, Straż Miejska jednorazowo rejestruje od 2 do niemal 300 wykroczeń na dobę. Jak udało nam się ustalić, docelowo fotoradar zostanie ustawiony w miejscowości Leszczyn jako stacjonarny. W miejscowości tej dochodziło już do sporych tragedii drogowych. Jest tam ograniczenie do 70 km/h. Teraz kierowcy na pewno zdejmą nogę z gazu.

 

informacje kołobrzeg, straż, miejska, fotoradar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama