Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Burmistrz Gościna zaprzysiężony [wideo]

Po wielu latach nastąpiła zmiana władzy w Gościnie, w drugiej turze najwięcej głosów zdobył Marcin Pawlak, dotychczasowy dyrektor Domu Kultury. Dziś Rada Gminy oraz burmistrz złożyli ślubowanie. Podczas obrad pierwszej sesji wybrano też przewodniczącego rady, został nim Dariusz Bajko. Wybrano też dwóch wiceprzewodniczących: Jolantę Kasztelan oraz Wiesławę Ptaszyńską. Następnie ślubowanie złożył nowy burmistrz. Na sesji zabrakło ustępującego ze stanowiska Mariana Sieradzkiego.

W rozmowie z dziennikarzami nowy burmistrz zapowiedział, że najpierw chciałby spotkać się z urzędnikami, przedstawicielami jednostek budżetowych w Gościnie. W pierwszych dniach burmistrz chciałby się zając problemami związanymi z wykluczeniem komunikacyjnym, problemy infrastrukturalne, czy te związane z dostępem do służby zdrowia. Dużym atutem rady w Gościnie jest młodość i nowa jakość.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama