Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nadzwyczajna sesja rady miasta

Radni zebrali się dziś na drugiej i od razu nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Kołobrzeg. Powodem był błąd w postaci złego załącznika do poprzedniej uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniego Planu Rozwoju i Modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych, będących w posiadaniu "Miejskich Wodociągów i Kanalizacji" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kołobrzegu na lata 2024 - 2026, na terenie działania Gminy Miasto Kołobrzeg. Radni głosowali jednogłośnie za tym projektem uchwały.

Następnie, radni przystąpili do wyznaczenia delegata do stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę - prezydent Anny Mieczkowskiej i otrzymała ona jednogłośne poparcie. Rada wybrała także wyboru delegatów do Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Klub "Tak dla Kołobrzegu" zgłosił Kamila Barwinka i Anetę Cieślicką. Klub "Wspólnota Samorządowa" zgłosił Izabelę Zielińską. Klub "Prawo i Sprawiedliwość" zgłosił radnego Bartosza Bieńkowskiego, a Klub "Koalicja Samorządowa" zgłosił Krzysztofa Plewko. Do tego stowarzyszenia wybrano czterech kandydatów, odpadł radny Bieńkowski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama