menu

Mężczyzna groził, że skoczy... i skoczył

informacje kołobrzeg, skoczek, kukiniaAkcja ratunkowa w Kukinii. Młody mężczyzna wszedł na dach budynku, na wysokość około 7 metrów i groził, że skoczy. Jak powiedział, tak też zrobił.


Na miejscu pojawili się strażacy, z podnośnikiem i skokochronem, byli policjanci i pogotowie. Negocjacje z człowiekiem, który siedział na dachu w majtkach nic nie dały. Na szczęście, strażacy posiadają od kilku tygodni skokochron, rozłożyli go przed piętrowym budynkiem, a wreszcie mężczyzna skoczył. Nic mu się nie stało, trafił do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Rodzina mężczyzny za naszym pośrednictwem dziękuję za pomoc, szczególnie strażakowi Piotrowi Darabaszowi.

Fot. MG

informacje kołobrzeg, skoczek, kukinia

informacje kołobrzeg, skoczek, kukinia

informacje kołobrzeg, skoczek, kukinia

informacje kołobrzeg, skoczek, kukinia

informacje kołobrzeg, skoczek, kukinia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.