Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Bakterie coli w morzu w Ustroniu

kołobrzeg,ustronie,kąpieliskoDuży problem ma gmina Ustronie Morskie. Badania Sanepidu wykazały, że na jednym z kąpielisk jest bakteria coli. Wprowadzono tam zakaz kąpieli.

Padający deszcz spowodował spływ w kierunku morza wód gruntowych. Do wody dostały się również groźne dla ludzi bakterie coli. Wykryto je podczas wczorajszych badań. Kolejne badanie również potwierdziły występowanie drobnoustrojów. Na kąpielisku od wejścia 10 do 15 na ustrońską plażę obowiązuje zakaz kąpieli. Woda będzie kontrolowana na bieżąco i jeśli tylko ulegnie oczyszczeniu, poinformujemy o tym fakcie.

kołobrzeg,ustronie,kąpielisko