Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

topielec,ustronieOkoło 50-letni mężczyzna topił się dziś na plaży w Ustroniu Morskim. Udało się go wyciągnąć na brzeg, ale pomimo reanimacji lekarz stwierdził zgon.


Według świadków, z którymi rozmawiał nasz fotoreporter, mężczyzna kąpał się blisko pali. W pewnym momencie zniknął pod wodą. Podniesiono alarm i jeden z plażowiczów wyciągnął nieprzytomnego człowieka na brzeg. Na miejscu pojawili się ratownicy, a także Brzegowa Stacja Ratownictwa. Rozpoczęto reanimację. Po chwili na miejscu było Pogotowie Ratunkowe i strażacy z OSP z Ustronia Morskiego. Niestety, akcja ratunkowa zakończyła się niepowodzeniem. Pomocy udzielono także prawdopodobnie małżonce mężczyzny, która na widok akcji reanimacyjnej doznała szoku.

Fot. MG

topielec,ustronie

topielec,ustronie

topielec,ustronie

topielec,ustronie

topielec,ustronie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama