Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woda zmywa ścieżkę rowerową do Rościęcina

O ścieżce rowerowej do Rościęcina pisaliśmy już dużo. W tym roku jednak, wysoki poziom wód spowodował, że jeszcze w lutym wystąpiły lokalne podtopienia. Pisaliśmy o tym, co działo się w Stramnicy (przeczytaj). Teraz, jeden z czytelników zaprosił nas na ścieżkę rowerową do Rościęcina na wysokości drogi ekspresowej S6. Okazuje się, że ścieżka biegnąca przy tej drodze, jest zalewana przez wodę. Strumień płynie na tyle wartko, że spłukuje nawierzchnię.

Parsęta rozlała się niezwykle szeroko. Zalane są łąki pomiędzy Zieleniewem a Budzistowem. Parsęta wylewa na wysokości Rościęcina. Większość terenów zalewowych rzeki jest pod wodą. Problemem jest to, że pogoda na razie pomyślna nie jest i wody ciągle przybywa. Problemem jest także mocno przeciążony wodą grunt, który miejscami się osuwa.

Miejmy nadzieję, że po zimie ścieżka rowerowa do Rościęcina będzie nadawała się do ruchu...
reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama