Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Milion złotych dofinansowania na dwie inwestycje w gminie Dygowo

Anna Bańkowska – Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego przywiozła do Dygowa kolejne umowy na dofinansowanie inwestycji gminnych. Tym razem będą to: świetlica wiejska w Miechęcinie i przebudowa I etapu drogi gminnej na nawierzchnię z płyt betonowych na odcinku Czernin-Bardy.

Uzyskane dofinansowanie w kwocie 500 tysięcy złotych na budowę świetlicy w Miechęcinie pochodzi z  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”. Szacunkowa (kosztorysowa)  wartość inwestycji to 1.000.000 zł.

Natomiast inwestycja związana z przebudową drogi gminnej na nawierzchnię z płyt betonowych na odcinku Czernin-Bardy o długości 990m , uzyska dofinansowanie w kwocie 599.960,62 zł (53,85%) z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Szacunkowa (kosztorysowa) wartość inwestycji 1.114.093 zł.

Wójt Gmin Dygowo Grzegorz Starczyk i Anna Bańkowska podpisali umowy na wymienione inwestycje.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama