Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wójt gminy Dygowo z wotum zaufania i absolutorium

Najważniejszym wydarzeniem 32. Sesji Rady Gminy Dygowo było głosowanie nad projektami uchwał dotyczącymi udzielenia wotum zaufania oraz absolutorium Wójtowi Gminy Dygowo. Przed głosowaniem wójt Grzegorz Starczyk przedstawił radnym raport o stanie gminy za 2021 rok. Następnie 15 radnych zagłosowało jednogłośnie za wotum zaufania wyrażając tym aprobatę bieżącej działalności wójta. W kolejnym głosowaniu radni również jednogłośnie udzielili Wójtowi gminy Dygowo absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy.

Uchwalony przez Radę Gminy Dygowo budżet na rok 2021, po uwzględnieniu zmian wprowadzonych w ciągu roku, zamknął się dochodami w kwocie 30 721 208,63 zł i zrealizowanymi wydatkami na poziomie 35 727 821,28 zł. Dochody w przeliczeniu na 1 mieszkańca wynosiły 5 777,90 zł, natomiast wydatki w przeliczeniu na 1 mieszkańca wynosiły 6 719,50 zł.

Wójt Grzegorz Starczyk podziękował radnym za zaufanie i zaznaczył ,że sukces jakim jest otrzymane absolutorium to wysiłek wielu osób pracujących w strukturach Urzędu Gminy Dygowo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama