19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Powoli zbliża się koniec projektu PRS. Chcemy zaproponować Państwu jeszcze kilka spotkań, które odbędą się do końca tego miesiąca.

Na ostatki październikowe przyszykowaliśmy:

9 października 2014r. – WARSZTATY  „PODRÓŻE KSZTAŁCĄ”
Gościem warsztatów będzie Pan Tomasz Stępień, prezes Lech Investment Sp. z o.o. Opowie on nam o podróży do Peru i Ekwadoru. O zaskakujących wydarzeniach oraz  śmiesznych sytuacjach, które zdarzyły się podczas pobytu w Ameryce Południowej. Spotykamy się o godz. 15.00, biuro Laboratorium Aktywności, ul. Łopuskiego 42.

8 -29 października 2014r. – NAUKA PRZEZ ZABAWĘ dla dzieci i młodzieży
Macie problemy z j. polskim lub matematyką, zapraszamy do LA. Pomożemy Wam uporać się m.in. z ortografią czy skomplikowanymi zadaniami. Są to Wasze ulubione przedmioty, te zajęcia są również dla Was. Rozwinięcie swoje umiejętności i dowiecie się więcej. Terminy spotkań:
z j. polskim – 8, 15, 22, i 29 października, godz.16.00
z matematyką – 14, 21 października, godz. 16.00
Dla dzieci klas 1-3 przygotowaliśmy ostatnie zajęcia integracyjne w dniu 21 października, godz.10.00.

14, 21, i 28 października 2014r. -  WARSZTATY KOMPUTEROWE „Robotyka,  sztuczna inteligencja?

Co z tą informatyką?”
Jest to druga część warsztatów komputerowych dla młodzieży, zaineresowanej informatyką w połączeniu z robotyką i elementami mechaniki. Jeżeli interesuje Was robotyka zapraszamy do kawiarenki internetowej w LA, ul. Łopuskiego 42.

24 i 30 września 2014r. – WARSZTATY KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW
Warsztaty te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was drodzy seniorzy drugą część nauki z obsługi programów komputerowych, portali społecznościowych, poczty elektronicznej. Spotykamy się w kawiarence internetowej w LA, w dniach: 17 i 31 października.

24 i 30 września 2014r. – WARSZTATY BIŻUTERII DLA SENIORÓW
Wracamy do początków. Już 11 października zaczynamy warsztaty z projektowania i tworzenia biżuterii. Ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponownie jest możliwość stworzenia czegoś pięknego, ozdoby którą możemy uzupełnić nasz ubiór. Termin zajęć:
dla dorosłych – 11października, godz. 9.30  i 17 października, godz. 14.00
dla dzieci i młodzieży -  11 października, godz. 13.00.

Więcej informacji o przewidzianych październikowych atrakcjach  znajdziecie Państwo:
•    na naszej stronie www.czerwonekoszary.kolobrzeg.eu, w zakładce - kalendarz imprez
•    w biurze LCR przy ul. Łopuskiego 52, piętro 1, pok.111

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!