Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pełechata kołobrzeg

Przeczytaliśmy projekt umowy, jaki prezydent Anna Mieczkowska dołączyła radnym do projektu uchwały w sprawie dzierżawy Podczela na 9 lat. Znaleźliśmy 20 pozycji budzących wątpliwości, w tym 5, które budzą poważne wątpliwości. Po rozmowie z Ewą Pełechatą, zastępcą prezydenta miasta ds. gospodarczych jedno wiemy na pewno: większość radnych nie zdaje sobie sprawy z tego, co zapisano w tym dokumencie. Jak się okazuje, diabeł tkwi w szczegółach, a ten nie zostały dookreślone w umowie. Mają być domawiane później. To budzi poważne pytanie: co tak naprawdę i na jakich zasadach będzie mogło być w Podczelu robione? Czy nie lepiej te kwestie opisać w umowie, aby później nie budziło to kontrowersji? Ewa Pełechata ma inne zdanie i uważa, że wszystkie interesy miasta zostały zabezpieczone. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama