Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

woźniak kołobrzeg

Tytułowe słowa pochodzą z wypowiedzi radnego Krzysztofa Plewki. Zgadza się z nimi radny Jacek Woźniak, wskazując, że impreza jest miastu potrzebna i jest największym działaniem promocyjnym Kołobrzegu, robionym przez prywatną spółkę. Z naszymi gośćmi, w audycji Studio Reduta, rozmawialiśmy na temat tego, co się na dzisiejszej sesji Rady Miasta działo. Gościliśmy Macieja Bejnarowicza, Jacka Woźniaka i Izabelę Zielińską. W drugiej części rozmawialiśmy z dyrektorem biblioteki - Moniką Dziedzic. Nie udało nam się porozmawiać z prezydent Anną Mieczkowską, która była na sesji. Mamy nadzieję, że szerszy pogląd na temat tego, co wobec Sunrisu się działo, poznamy w dogrywce Studio Reduta, do którego prezydent zaprosiliśmy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama