Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

W minionym tygodniu radni PiS wyrazili swoje oburzenie wpisem jednego z urzędników kołobrzeskiego magistratu pod informacją o śmierci polityka PiS - Jana Kiliana. Komentarz pod artykułem brzmi: "zap..alaj w zaświaty, prosto do piekła". "Trudno zrozumieć ten ordynarny gest w obliczu śmierci człowieka. Te słowa urzędnika kołobrzeskiego magistratu są atakiem, znieważeniem, poniżeniem, człowieka tylko dlatego, że celem jest przeciwnik polityczny". Pracownika magistratu udało się zidentyfikować, tylko dlatego, że podpisał się on imieniem i nazwiskiem. Problem w tym, że urzędnik po godzinach pracy ma prawo do prywatnych poglądów, więcej, ma prawo je wyrażać. O zmarłych mówi się dobrze, albo wcale i najlepiej się tego trzymać, jednak, z jakichś powodów, uznał on, że ma prawo emocjonalnie podsumować działalność polityka i wysłał go do piekła. Co ciekawe, gdy atakowano dziennikarzy i robiono z nich gejów, mieszając do tego ważnego polityka PiS, działacze PiS milczeli. Dlaczego? Bo Marek Wertyński pochodzi z ich szeregów. Kolasę można było skrytykować, bo to pracownik magistratu kierowanego przez Annę Mieczkowską. Owszem, nie należy pochwalać niecenzuralnych słów i tego aspektu można się czepiać, jednakże cała reszta to wolność słowa, z którą nie każdy musi się zgadzać.

Komentujemy także "sukcesy" posła Hoca oraz inicjatywę prokuratury, która wznowiła postępowanie w sprawie tak zwanej kołobrzeskiej afery wyborczej. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama