Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bejnarowicz kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta", emitowanej na antenie Radia Kołobrzeg, przewodniczący Klubu "Prawo i Sprawiedliwość", Maciej Bejnarowicz, wyjawił, że na ostatnim i drugim z kolei spotkaniu pomiędzy radnymi, prezydentem oraz dzierżawcą terenów w Podczelu, doszło do przedłożenia drugiego projektu umowy. Pierwszy przygotowała prezydent Anna Mieczkowska. Drugi natomiast przygotował dzierżawca. Jak mówił dziś Bejnarowicz, spotkanie zostało przerwane ze względu na fakt poważnych odstępstw pomiędzy tym, o czym radni rozmawiali na pierwszym spotkaniu, a tym, co dzierżawca zapisał sobie w swoim projekcie umowy. Do trzeciego spotkania ma dojść w piątek 11 grudnia.

W naszej audycji gościliśmy Łukasza Ziębę, szefa Kołobrzeskiego Klubu Morsów. Rozmawialiśmy o styczniowym festiwalu morsowania, który odbędzie się 10 stycznia. Kolejnym gościem był Marcin Gauer z Wydawnictwa Kamera. Rozmawialiśmy z nim o nowej książce Hieronima Kroczyńskiego, która właśnie przyjechała z drukarni. Na koniec, o kulturze rozmawialiśmy z Małgorzatą Maj.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama