Broken Clouds

1 maja 2024
    Imieniny: Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy

Finał "BASF Procam Cup" w Kołobrzegu

Przed nami wielki finał VII ogólnopolskiego turnieju dla dzieci z małych miejscowości i wsi "BASF Procam Cup".  Zmagania odbędą się w niedzielę na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

W rywalizacji udział weźmie osiem drużyn, które wyłonione zostały podczas czterech turniejów eliminacyjnych w różnych zakątkach Polski. To zwiastuje wielkie sportowe emocje, jak również jest gwarancją fantastycznego święta młodzieżowej piłki nożnej w nadmorskim Kołobrzegu.

Warto przypomnieć, że w turniejach eliminacyjnych o awans do wielkiego finału rywalizowały 32 drużyny z całego kraju. Przed niedzielną rywalizacją pojawia się tylko jedno pytanie: kto zostanie zwycięzcą całego cyklu BASF PROCAM CUP 2023?

Jest o co walczyć bowiem nagrodą główną w turnieju jest wyjazd na mecz w ramach eliminacji do MistrzostwEuropy Polska - Wyspy Owcze, który odbędzie się 7. września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Finaliści podzieleni zostali na dwie grupy. W grupie A zagrają: Santana Wielki Klincz, Akademia Footbolisty Głusk, OKS R-Football Goleniów oraz Polonia Środa Śląska.

W grupie B znajdą się: Jantar Ustka, Team Przecław, Sława Sławno oraz UKS Hattrick Głuchołazy.

Początek turnieju zaplanowany został na niedzielę 18 czerwca na godzinę 10:00. Zmagania potrwają do godziny 15:00.

Organizatorzy przygotowali także niespodziankę muzyczną. Podczas ceremonii medalowej odbędzie się koncert Libera, polskiego rapera, który kilka dni temu wystąpił podczas Festiwalu w Opolu. Wstęp na teren stadionu będzie bezpłatny.

Sponsorami tytularnymi wydarzenia są firmy PROCAM POLSKA oraz BASF POLSKA.