26 kwietnia 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
26 kwietnia 2024
    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

W najbliższy weekend, 2 i 3 czerwca 2018 r., kolejny raz będziemy chcieli porozmawiać z Wami o tym jak mieszka się w Kołobrzegu na obszarze rewitalizacji. Jakich zmian potrzeba, aby poddana rewitalizacji część miasta była obszarem bardziej atrakcyjnym do życia i przyjaznym. Zaplanowaliśmy przeprowadzenie spacerów badawczych po podobszarach rewitalizacji "Zachodni z zachodnią częścią portu" oraz "Śródmiejski z Wyspą Solną i wschodnią częścią portu".

Zapraszamy również na wspólną zabawę na Piknikach Miejskich na podobszarze rewitalizacji "Zachodni z zachodnią częścią portu" oraz "Tereny powojskowe po obu stronach ul. Mazowieckiej".

2 czerwca, sobota
11.00–13.00 Spacer badawczy
Obszar rewitalizacji Śródmiejski z Wyspą Solną i wschodnią częścią portu, Miejsce zbiórki: ul. Frankowskiego przy Bibliotece Publicznej

14.00–17.00 Piknik miejski