Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nocny wypadek na S6, ciężarówka zjechała do rowu

Dziś około godziny 2 w nocy, służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na trasie S-6 za MOP Jarkowo, w kierunku Kołobrzegu, gdzie ciężarówka wypadła z drogi i zjechała do rowu. Na miejscu doszło również do wycieku paliwa. Na miejsce został wezwany specjalistyczny zastęp chemiczny z Kołobrzegu. Dzięki szybkiej reakcji i profesjonalizmowi zaangażowanych służb udaremniono potencjalne konsekwencje tego zdarzenia. Szczęśliwie, nikomu nic się nie stało.

W działaniach ratunkowych uczestniczyły jednostki straży z Rymania oraz Kołobrzegu, które aktywnie wsparły akcję. Ponadto, służba drogowa oraz policja podjęły działania mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama