Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Obywatelskie zatrzymanie na Krzywoustego, kierowca wjechał w koparkę

Około godziny 14 doszło do kolizji na ulicy Krzywoustego. Kierujący citroenem wyjeżdżał z Budzistowa i kierował się na Kołobrzeg. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pracującą obok koparkę. Kierowca wysiadł z auta i chciał się oddalić, ale zatrzymali go pracownicy firmy budowlanej. Wyczuli oni od kierującego intensywny zapach alkoholu i wezwali na miejsce policję. Gdy zjawił się radiowóz drogówki 44 - letni kierujący odmówił badania alkomatem, w związku z czym został przewieziony do kołobrzeskiego szpitala na badanie krwi. Jego pojazd zabezpieczyła pomoc drogowa i odstawiła na policyjny parking.

Jak tylko uzyskamy więcej informacji podamy je w tym miejscu.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama