Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

BMW uderzyło w drzewo i słup energetyczny, kierowca jest już w rękach policji

Do zdarzenia doszło dziś rano około godziny 9 na drodze nr 163 w Stramnicy obok przystanku. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, oraz stan po użyciu alkoholu spowodował, że  marki BMW wjechał w drzewo, a następnie słup energetyczny. Kierujący według świadków oddalił się z miejsca zdarzenia. W jaki sposób pojazd znalazł się ponownie na drodze ustalają policjanci obecni na miejscu. Jak udało nam się ustalić policjanci intensywnie poszukiwali kierowcę i znajduje się on już na kołobrzeskiej komendzie. Badanie alkomatem wykazało 0,44 promila. Wezwano pogotowie energetyczne, pojazd powinien być w najbliższym czasie odholowany.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama